Strona główna Maxi-Cosi Baza Family do fotelików CabrioFix/Pearl/Pebble Maxi-Cosi ISOFIX

Baza Family do fotelików CabrioFix/Pearl/Pebble Maxi-Cosi ISOFIX

Kod towaru:
FAMILY
Producent:
Maxi-Cosi
Kolor
Rozmiar:
Dostępność:
dostępny, wysyłka 1-2 dni
Dostępność:
 
Ilość:
Cena
699.99 zł
Opis
Logo sparco


Firma Maxi-Cosi rozumie emocje związane z pojawieniem się noworodka w rodzinie,  dlatego od wielu lat wprowadzają innowacje, projektują i produkują najbezpieczniejsze, najbardziej praktyczne i wygodne produkty. Wiele z nich otrzymało nagrody od niezależnych organizacji konsumenckich, specjalistów z branży oraz ich użytkowników, również fora internetowe polecają wiele produktów Maxi-Cosi. Zdając sobie sprawę, że jako rodzic chcesz wiedzieć, że  zrobiłeś wszystko, co w Twojej mocy, by zapewnić dziecku bezpieczeństwo w samochodzie – teraz i w przyszłości – zaprojektowane foteliki samochodowe, mają lepsze wyniki od wymaganych przez najsurowsze testy bezpieczeństwa, by Wasza radość z każdej podróży mogła być jeszcze większa.
Baza Family do fotelików Maxi-Cosi ISOFIX

 Kiedy oczekujesz dziecka, lepiej zacząć planować  z wyprzedzeniem. Myśląc o przyszłych podróżach z dzieckiem pomyśl o jego bezpieczeństwie z wykorzystaniem FamilyFix, najlepszą ochroną oferowaną przez Maxi-Cosi.
FamilyFix jest częścią zestawu Family Concept: jedna baza FamilyFix, to wszystko czego potrzebujesz do zamontowania fotelików Pebble (lub Cabriofix) oraz Pearl. Rozwiązanie to, dzięki systemowi Isofix zapewni ok. 3,5 roku bezpieczeństwa i wygodnej obsługi.
Baza oferuje dodatkową pozycję fotelikom Pebble i CabrioFix, dającą więcej miejsca na nóżki. Dzięki niej Twoje dziecko może dłużej jeździć tyłem do kierunku jazdy.
 

Opis produktu:
- Długie użytkowanie i wygoda: tylko jedna baza dla dwóch kolejnych fotelików: Maxi-Cosi Pebble (niemowlę) i Pearl (maluch)
- Łatwy montaż fotelika Pebble i siedziska Pearl z użyciem systemu IsoFix
- Świetlne i dźwiękowe potwierdzenie prawidłowego montażu
- Załączone i wymienialne baterie (2 paluszki)
- Wykorzystuje punkty zakotwiczenia IsoFix, oferując  najwyższy poziom bezpieczeństwa
- Baza umożliwia unikalne pozycje zarówno dla Maxi-Cosi Pebble (Grupa 0+), jak i Pearl (Grupa 1): dla Pebble pozycję oferującą więcej miejsca na nózki, a dla Pearl 5-stopniową regulację siedziska (od siedzącej po pozycję do spania)
- Lampka miga, sygnalizujac że poziom baterii spadł poniżej 30%. FamilyFix nadal funkcjonuje przy rozładowanych bateriach, ale zalecamy ich wymianę w celu możliwości korzystania ze świetlnej i dźwiękowej kontroli bezpieczeństwa.
- Dwa lata gwarancji producenta

 

 


Sygnalizacja świetlna i dźwiękowa bazy FamilyFix potwierdza prawidłowy montaż fotelika na bazie minimalizując ryzyko popełnienia błędu 

 

 Montując na tej samej bazie foteliki z dwóch kolejnych grup wagowych, korzystasz z niej przez około 4 lataDzięki systemowi "kliknij-i-jedź" szybko i sprawnie zamontujesz i wypniesz fotelik zarówno Pebble, CabrioFix oraz Pearl

rodifix


Poniżej zdjęcie poglądowe połączenia Bazy Family z fotelikiem Pearl


rodifix 
//]]>