Strona główna Zawieszenia sportowe Amortyzatory sportowe przednie MTS Audi A4 B6 B7

Amortyzatory sportowe przednie MTS Audi A4 B6 B7

Kod towaru:
MTSAU004F
Producent:
MTS TECHNIK
Kolor
Rozmiar:
Dostępność:
dostępny, wysyłka 1-2 dni
Dostępność:
 
Ilość:
Cena
339.99 zł
Opis
Amortyzatory sportowe przednie MTS Audi A4 B6 B7

Amortyzatory sportowe MTS-Technik to wysokiej jakości produkt na polskim na rynku i niezbędnik dla każdego kierowcy. Posiadają bardzo dobry stosunek jakość/cena a do produkcji stosowane są wysokiej jakości materiały. Cena za 2szt.

Model: MTSAU004F
Pasuje do:
Audi A4 B6 sedan/kombi; roczniki: 2000 2004 typ: B6

Audi A4 B6 sedan/kombi; roczniki: 2004 2008 typ: B7

Produkty MTS-Technik powszechnie znane są ze swojego sportowego charakteru. Optymalne zestrojenie pozwoliło osiągnąć kompromis pomiędzy usztywnieniem, a komfortem jazdy. Dzięki skróconemu skokowi pracy amortyzatory przystosowane są do współpracy ze sprężynami obniżającymi (nawet do 80mm!). Długa żywotność jest konsekwencją troski o stabilną i bezpieczną jazdę.

Bardzo wysoka jakość w połączeniu z atrakcyjną ceną powoduje, że jest to najlepsza oferta na rynku w swojej klasie cenowej. W skład kompletu wchodzą 2 amortyzatory , dokument gwarancyjny oraz dokument zakupu (w zależności od decyzji - paragon lub faktura VAT). Produkt posiada dwuletnią gwarancję bez limitu kilometrów! Firma Tomas Auto Tuning jest dystrybutorem produktów MTS-Technik, gwarantujemy fachowe doradztwo i wysoką jakość obsługi klienta.

Wyrób został wyprodukowany przez przedsiębiorstwo posiadające odpowiednie certyfikaty co daje pewność, że  wymagane normy zostały zachowane. Zdjęcie poglądowe, przedstawia przykładowe zawieszenie marki MTS-Technik.

budowa amortyzatora

//]]>