Strona główna Zawieszenia sportowe MTS Technik Zawieszenia gwintowane Zawieszenie gwintowane Audi A6 C5 MTS Technik

Zawieszenie gwintowane Audi A6 C5 MTS Technik

Kod towaru:
MTSGWAU18
Producent:
MTS TECHNIK
Kolor
Rozmiar:
Dostępność:
dostępny, wysyłka 1-2 dni
Dostępność:
 
Ilość:
Cena
1 049.98 zł
Opis
Zawieszenie gwintowane MTS TECHNIK Audi A6

Zawieszenie gwintowane możliwa regulacje wysokości nadwozia.Nagwintowany amortyzator służy jako trzpień  do nakrętek i talerzyków , na których opierają się sprężyny. Ruchem obrotowym ( za pomocą dołączonego klucza) ustawiamy odpowiednią długość kolumny co przenosi się na obniżenie pojazdu.
Rozwiązanie to ma swój rodowód w rajdach , ale przystępna cena sprawia iż obecnie jest bardzo często spotykane na drogach publicznych. Montaż zawieszenia gwintowanego powoduje nie tylko polepszenie walorów wizualnych ,ale ma także duży wpływ na poprawę trakcji.

Zawieszenie Gwintowane

Zawieszenia gwintowane MTS-Technik to wysokiej jakości produkt na polskim na rynku i niezbędnik dla każdego kierowcy. Posiadają możliwość regulacji wysokości samochodu co umożliwia dostosowanie wysokości do warunków drogowych. Dodatkowo pomaga to dopasować wyglad pojazdu do zastosowanych felg. Zawieszenia gwintowane MTS-Technik posiadają dobry stosunek jakoś/cena. Do produkcji stosowane są wysokiej jakości materiały.Cena za 1 kpl.

 

Model: MTSGWAU18

Pasuje do:

Audi A6 C5 Limousine / Avant (bez quattro) / bez zawieszen pneumat.NIVO / bez S6)


Maksymalny nacisk na przednią oś -
1245 kg
Maksymalny nacisk na tylną oś -
1185 kg
Obniżenie przodu -
25 - 70 mm
Obniżenie tył -
25 - 60 mm

zawieszenie gwintowane

Budowa przykładowego zawieszenia gwintowanego:

Budowa zawieszenia gwintowango

W skład kompletu wchodzą cztery kolumny regulowane,2x klucz do regulacji wysokości, dokument gwarancyjny oraz dokument zakupu (w zależności od decyzji - paragon lub faktura VAT). Produkt posiada dwuletnią gwarancję bez limitu kilometrów! Firma Tomas Auto Tuning jest dystrybutorem produktów MTS-Technik, gwarantujemy fachowe doradztwo i wysoką jakość obsługi klienta. Wyrób został wyprodukowany przez przedsiębiorstwo posiadające odpowiednie certyfikaty, wymagane normy zostały zachowane.
Zdjęcie poglądowe, przedstawia przykładowe zawieszenie marki MTS-Technik.

//]]>