Rodzaj dostawy
Rodzaj płatności
Suma
Firma
Imię
Nazwisko
Ulica
Nr budynku
Nr lokalu
Kod pocztowy
Miejscowość
Telefon
Komentarz do zamówienia
Potwierdzenie zamówienia wymaga podania adresu e-mail
Email
Powtórz e-mail
Proszę wprowadzić dane do faktury VAT
Nazwa
NIP
Ulica
Nr budynku
Nr lokalu
Kod pocztowy
Miejscowość
Jesteś na: Strona główna Akcesoria samochodowe Podłokietniki
PRODUKTY DEDYKOWANE
Możesz przeszukać
te kategorie po modelu i
roczniku

Podłokietnik

Zwiększ komfort jazdy w swoim aucie! Podłokietniki do foteli to świetne rozwiązanie dla osób, które często podróżują samochodami. Wygoda, jaką zapewniają jest wprost nieoceniona. Pozwalają na komfortowe ułożenie podczas prowadzenia pojazdu, dzięki swoim ergonomicznym kształtom. W naszej ofercie znajdują się wersje uniwersalne oraz dedykowane do modeli, odpowiadające kompozycji wnętrza.

Wszystkie przedmioty opierają się na trwałym stelażu i wyłożone są materiałem przyjemnym w dotyku i wytrzymałym na uszkodzenia mechaniczne. Podnoszą tym samym nie tylko wygodę użytkownika, ale także poziom estetyki wnętrza. Ponadto zwiększają funkcjonalność. Niektóre modele zaopatrzone są w uchwyty na napoje, szufladki, pojemne schowki. Całość konstrukcji jest bardzo prosta w montażu oraz demontażu. Dostępne są przedmioty w różnych odcieniach i rozmiarach.

Dlaczego wysokiej klasy podłokietniki są tak istotne dla kierowców? Przede wszystkim podnoszą komfort jazdy, zwłaszcza na dłuższych trasach. Wykonano je z delikatnego, a jednocześnie wyjątkowo wytrzymałego tworzywa sztucznego pokrytego materiałem. Wykorzystany plastik jest przyjemny w dotyku i stanowi bardzo stabilną podporę dla rąk, odciążając mięśnie. Ogromnym atutem oferowanych akcesoriów jest możliwość ich swobodnego dopasowania do aktualnych potrzeb kierowcy.

FILTRY
OPCJE WYŚWIETLANIA
Towarów:
Sortuj:
Widok przeglądania:
Widok: