Rodzaj dostawy
Rodzaj płatności
Suma
Firma
Imię
Nazwisko
Ulica
Nr budynku
Nr lokalu
Kod pocztowy
Miejscowość
Telefon
Komentarz do zamówienia
Potwierdzenie zamówienia wymaga podania adresu e-mail
Email
Powtórz e-mail
Proszę wprowadzić dane do faktury VAT
Nazwa
NIP
Ulica
Nr budynku
Nr lokalu
Kod pocztowy
Miejscowość
Jesteś na: Strona główna Bagażniki samochodowe
PRODUKTY DEDYKOWANE
Możesz przeszukać
te kategorie po modelu i
roczniku

Bagażniki dachowe

Tomas Auto Tuning oferuje bagażniki dachowe wybrane pod kątem ich wytrzymałości, funkcjonalności oraz możliwości wykorzystania w wielu modelach samochodów. Dostępne produkty gwarantują przy niewielkiej wadze własnej możliwość bardzo dużego obciążenia, dzięki czemu można na nich bez obaw będzie przewozić nawet ciężki sprzęt. Doskonałe umocowanie zapewnione jest dzięki bardzo prostym i trwałym systemom sprawiającym, że konstrukcje dostępne w naszej ofercie są niezwykle funkcjonalne.

Każdy bagażnik dachowy jest przystosowany do jazdy w trudnych warunkach, zapewniając pełną stabilność przewożonym rowerom, nartom czy innym sprzętom. Ogromnym atutem jest solidny materiał, z którego wykonane są prezentowane wyroby. To wysokiej klasy aluminium wyróżniające się nie tylko doskonałymi parametrami użytkowymi, ale również niebanalną estetyką, którą można swobodnie dopasować do wyglądu każdego samochodu.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno bagażniki dachowe przystosowane do przewożenia konkretnych ładunków (np. rowerów, nart i innych), jak również artykuły uniwersalne. Pozwolą one na transport dowolnych materiałów bez konieczności zajmowania miejsca we wnętrzu auta.

Warto wybrać akcesoria wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia, które skutecznie ochronią przewożony sprzęt przed kradzieżą. Są to między innymi linki zabezpieczające czy narożniki do mocowania pasa.

FILTRY
OPCJE WYŚWIETLANIA
Towarów:
Sortuj:
Widok przeglądania:
Widok: