Rodzaj dostawy
Rodzaj płatności
Suma
Firma
Imię
Nazwisko
Ulica
Nr budynku
Nr lokalu
Kod pocztowy
Miejscowość
Telefon
Komentarz do zamówienia
Potwierdzenie zamówienia wymaga podania adresu e-mail
Email
Powtórz e-mail
Proszę wprowadzić dane do faktury VAT
Nazwa
NIP
Ulica
Nr budynku
Nr lokalu
Kod pocztowy
Miejscowość
Jesteś na: Strona główna Tuning mechaniczny Chip Tuning Chip tuning box samochodowy ProRacing X OBD2 Benzyna

Chip tuning box samochodowy ProRacing X OBD2 Benzyna

Kod towaru:
CHIP Benzyna
549.99 zł
Ilość
towar niedostępny

Chip samochodowy sportowy ProRacing OBD2 Benzyna

Najnowsze urządzenie zbudowane na układzie mikroprocesorowym do silników benzynowych. Pracuje na szybkim i wydajnym procesorze z wbudowaną pamięcią typu FLASH. Chip po podłączeniu dynamicznie czyta dane z komputera pojazdu i dobiera z pamięci FLASH odpowiednie parametry.

Link z instrukcją PDF do pobrania ---- TUTAJ ----

Co zyskamy po podłączeniu chipa OBD II ProRacing X do silników benzynowych :
- Znacznie mocniejsze dynamiczniejsze auta nawet o 60KM (Wzrost mocy oraz momentu obrotowego zależy od marki, modelu oraz mocy wyjściowej auta, w samochodzie marki Skoda Octavia 1.9TDI 105KM moc bezpiecznie podniesiemy o 25-30KM czyli do około 135KM za to w samochodzie marki BMW 535 GT z 299KM zrobimy spokojnie 360KM).
- Znaczny wzrost momentu obrotowego który odpowiedzialny jest za dynamikę samochodu.
- Większą prędkość maksymalną.
- Bardziej elastyczną, stabilną pracę silnika.
- Dużo lepsze przyspieszenie – auto będzie lepiej reagowało na pedał gazu.
- Płynniejszą zmianę biegów w autach ze skrzynią automatyczną.
- Łatwiejszy rozruch silnika także w warunkach zimowych.
- Mniejsze zużycie paliwa w zależności od samochodu nawet ponad 2L/100KM (Zużycie paliwa w Octavii 1.9 TDI 105KM spadło o 1,2l/100KM a na postoju z 0.7l/h do 0.5l/h a w drugim testowanym aucie BMW 535 GT 299KM spalanie spadło około 2 litry – samochody jeździły delikatnie kładąc główny nacisk na spadek zużycia paliwa).
- W autach turbodoładowanych zarówno benzynowych jak i diesla zmniejszenie turbo dziury – auto będzie przyspieszało płynnie już od niskich obrotów.
- Szybki montaż - urządzenie podłącza się w kabinie samochodu wykorzystując standardowe złącze diagnostyczne OBDII, które dostępne jest w każdym aucie wyprodukowanym po roku 1996.

Chip tuning:
Tuning chip OBD2 dynamicznie operuje w bezpiecznej granicy przewidzianej przez producentów samochodów.

Urządzenie po podłączeniu pod złącze diagnostyczne OBD2 sczytuje dane z komputera samochodu. Pobiera wszystkie informacje podawane do komputera oraz analizuje je. Na bazie oryginalnej mapy, uwzględniając pobrane dane, tworzy nową. Algorytmy dobierając odpowiednie ustawienia, operują w bezpiecznej granicy 30% mocy wyjściowej. Wygenerowana mapa podawana jest na zewnętrzny sterownik, z którego teraz komputer auta będzie pobierał nową mapę. Po odłączeniu urządzenia komputer wraca do swoich ustawień fabrycznych- czyta oryginalną mapę ze swojej pamięci.
 
Remaping:
Samochody poddane remappingowi są narażone na większą awaryjność a ich podzespoły będą zużywały się szybciej!

Remapping polega na trwałym przepisaniu oryginalnej mapy silnika. Ustawienia są dobierane do bieżącej kondycji auta i dlatego nie uwzględniają żadnych późniejszych zmian związanych z eksploatacją. W przypadku gdy np. wymienimy wtryski lup konieczna będzie wymiana pompy, musimy na nowo ponosić dodatkowe koszty związane z nowym remappingiem! Przy pomocy remappingu tuner może podnieść moc i moment obrotowy bardzo wysoko, ale należy pamiętać że odbędzie się to jakimś kosztem. Nieprawidłowe, zbyt wysokie ustawienie parametrów jest bardzo niebezpieczne i szkodliwe dla silnika samochodu. Każdy element jak na przykład skrzynia biegów, wtryski, panewki czy pompa zostaje nadmiernie obciążony i może ulec uszkodzeniu!

Podsumowując, w przypadku tuning Chip OBD2 ProRacingX wszystkie zmiany są dynamicznie uwzględniane. W każdej chwili możemy je odłączyć aby komputer wrócił do oryginalnych ustawień. Urządzenie operuje w bezpiecznych granicach przyrostu mocy i momentu obrotowego pozostając bezpieczne dla silnika i podzespołów. A zatem chiptuning za pomocą naszego urządzenia jest w każdym aspekcie lepszy od remappingu.dodaj komentarz »
Brak komentarzy

Gwarancje:

Rodzaj gwarancji producenta/dystrybutora

Okres gwarancji 12 miesięcy

 

Reklamacja

Czas na reklamację z tytułu rękojmi 24 miesiące

Rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

 

Adres do reklamacji:

P.P.H.U. TOMAS mgr inż. Tomasz Grzegorski
Rybnicka 25
43-190 Mikołów

Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych w sklepie Tomas-Tuning.com. Poinformuj nas droga mailową sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sklep zwaraca Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sklep może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.