PAYPO - Zapłać później!
Idosell security badge

Blog

Lampy samochodowe

  Element samochodu, bez którego większość kierowców nie wyobraża sobie jazdy, szczególnie nocnej. W mniejszości mieszczą się ryzykanci przepadający za adrenaliną i nietrzeźwością, którzy stwarzają zagrożenie na drodze.

  Wiemy jak ważnym elementem wyposażenia naszego auta są lampy przednie. Umożliwiają nam w końcu bezpieczną jazdę nocą i nie tylko. Lampy samochodowe, szczególnie właśnie przednie, pozwalają nam dostrzec zagrożenie w postaci pieszego lub dzikiego zwierzęcia i dają czas na reakcję, nie tylko nam, ale także im.

  Istnieje całe mnóstwo zalet posiadania lamp samochodowych w swoim samochodzie, zwłaszcza działających. Najlepszą z nich, poza oczywiście bezpieczeństwem, jest zerowe ryzyko dostania mandatu za niedziałające lampy bądź ich brak.

Czytaj więcej
Bestia pod każdą karoserią, czyli wszystko, co musisz wiedzieć o tuningu mechanicznym
Każdy, komu w żyłach płynie benzyna, a zapach palonej gumy i dźwięk odbijania zaworu na stacji benzynowej podczas tankowania przysparza o dreszcze, doskonale wie, że im więcej koni pod maską, tym większa zabawa i przyjemność. Niestety na nowe Lambo, Ferrari, Mustanga, czy Porshe nie każdego stać, a pasja do szybkiej jazdy i chęć sprawdzenia się w ekstremalnych warunkach pozostaje niezależnie od klasy  posiadanego auta. Niezaprzeczalnym faktem jest to, że dźwięk odpalanego 12-cylindorowego silnika to melodia dla uszu zapalonych kierowców ze sportową żyłką, a piękne sylwetki sportowych samochodów z niskim zawieszeniem o opływowych, aerodynamicznych kształtach cieszą oko nawet motoryzacyjnych laików
Czytaj więcej
Akcesoria Kempingowe do kampera i przyczepy

Akcesoria Kempingowe do kampera i przyczepy

Caravaning to sposób na spędzanie wolnego czasu, podróżowanie, a także w coraz większym
stopniu na codzienność. Przemieszczanie się kamperem lub samochodem osobowym z dołączoną
przyczepą, biwakowanie w miejscach specjalnie do tego przeznaczonych lub wybranych swobodnie
stało się w ostatnich latach bardzo popularne, a popularność ta stale się zwiększa

Czytaj więcej
Samochodowy skaner lub interfejs diagnostyczny pomoże Ci szybko wykryć usterkę
Samochodowy skaner lub interfejs diagnostyczny pomoże Ci szybko wykryć usterkę

Problem z powracającym błędem lub usterką? Denerwujący komunikat na wyświetlaczu samochodu? Szukanie przyczyny błędu wcale nie musi być drogą przez mękę. Wybierając nowoczesny skaner diagnostyczny OBD2, samodzielnie sprawdzisz, co wywołuje awarię. Dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze i czas, które poświęciłbyś na wizytę w warsztacie. Zobacz, jak w łatwy sposób przeprowadzić trafną diagnostykę samochodową.
Czytaj więcej
pixel